Semináře pro ženy

Těší mne připravovat příjemné a inspirativní prostředí pro ženy, které mají zájem o sebepoznání a svoji vlastní vnitřní změnu. Semináře jsou vhodné pro každého, kdo chce něco vyladit ve svém životě, kdo hledá souvislosti toho, co se mu v životě děje nebo zná téma a neví, jak to změnit. Využijeme meditaci, barvy, vonné dýmy, vibraci nástrojů – obřadního šamanského bubnu, tibetské mísy a chřestidel, budeme společně drobně tvořit  a tuto tvorbu promítat do praktického života s cílem osvobodit se od vnitřní zátěže.
Malý rituál nám poslouží k většímu uvědomění sama sebe a ačkoliv nemusí na první pohled souviset s tím, co právě řešíme, posílí nás ve všech životních oblastech.
Podle témat, která mi do přihlášky napíšete, se pokusím přizpůsobit i naladění semináře.

„Náš život je odrazem našeho nitra.  Jak se Vám ten obraz líbí? Je to fajn nebo to chce nějakou změnu?“

Nadcházející semináře:

2. 3. 2019  Rituál dospělosti/tvorba vlastního života, vztahy

Průběh semináře je obdobný, jako u semináře prvního, jen s jiným časovým obdobím. Každá z nás se bude věnovat svému tématu a současně budeme společně prožívat stabilitu, spokojenost a radost ze života. Seminář je zaměřen také na oblast vztahů, které jsou v každém období nedílnou součástí našich životů.

Životní údálosti nejsou náhodné. Vždy v nich velkou část vědomě či nevědomě ovlivňujeme. Jednáním v minulosti jsme tvořili přítomnost, současným jednáním tvoříme budoucnost.

Převzetí otěží svého života nám umožní žít život podle našich představ.

Místo konání: V krásném prostředí Na Šafránce 1771/17, Praha 10 – Vinohrady
www.nasafrance.cz
Kapacita: 5  účastnic
Čas: 10-17 hod.
Cena: 1 500 Kč

S sebou pohodlné oblečení, přezůvky, jídlo podle uvážení.
Semináře vede: Alena Karnošová

Předchozí semináře:

10. 11. 2018 Rituál přivítání na matce Zemi/vstup do života

Na začátku semináře se pomocí meditace porozhlédneme ve svém životě a vybereme si zážitek, který nás osloví. Pokud s tématem již přijdete, budeme hledat souvislost s konkrétním časovým obdobím (to se týká i zdravotních potíží, vč. problémů při menstruaci, otěhotnění, potratů a samozřejmě i potíží se zády, se kterými se nejčastěji setkávám). V průběhu semináře budeme pracovat se svým tématem a zážitkem tak, aby nás přestal ovlivňovat v dalším životě. Mimo to prožijeme požehnání, procítění se jako součást celku i pohlazení, kterého se mnohým z nás v dětství dostávalo jen málo. Vše je připraveno tak, aby se nové postoje napojily na nové zážitky a tím se více upevnily.
Převaha času bude věnována prenatálnímu období, porodu a dětství našemu, případně našich dětí.

První období života je pro nás tím základním, co ovlivňuje vše následující.

 

 

Pro všechny bude připravena k obědu marocká polévka s červenou čočkou, rajčaty a řeckým kmínem,  jilemnický kváskový, pšenično žitný chléb.
K dispozici je rychlovarná konev, pitná voda, čaj, káva, caro.

 

Přihlásit se můžete mailem na adrese: alena.karnosova@relaximage.cz

Do přihlášky uveďte své jméno, příjmení, kontaktní e-mailovou adresu a Vaše mobilní tel. číslo.  Můžete připsat, jaké je Vaše aktuální téma. 


Prohlášení o schraňování osobních údajů: Vámi poskytnuté údaje budou schraňovány pouze nezbytně nutnou dobu, nebudou použity k žádným marketingovým účelům (včetně zasílání nabídek a dalších informací), nebudou poskytnuty žádným dalším lidem ani subjektům.