Masáže

 

Energetická/relaxační masáž (masér Míra)

Jedná se o masáž v harmonii jemných doteků, energie a hudby s cílem být nápomocný klientovi, aby dospěl k naprostému uvolnění a otevření se ,,sama sobě“. Masáž pomáhá k vynesení skrytých témat do vědomí, případně k odplavení emocí s tímto spojených. Průběh masáže je individuální, někdo vnímá více fyzické projevy změny energií – zklidnění, uvolnění, vibraci těla… Vynořit se ale může také nějaký obraz, který souvisí s řešeným tématem, může přijít informace a samozřejmě různé emoce.
Vše je vodítkem k vyčištění a odplavení vnitřního stresu.
Pro klienty, kteří nemají rádi fyzický kontakt, lze zvolit pouze energetickou formu. Variantu si prosím zvolte při objednání.
Časově počítejte raději 90 min., ne vždy se dá procedura za 60 min. stihnout.

Doba trvání 60 min. …. 1000 Kč
90 min. …. 1500 Kč

Hodinová masáž pro ženy (masérka Alena)

Jemné mobilizační techniky propojené s částečným uvolněním lymfatických toků a příjemnou masáží na závěr. Pokud jste nakloněni hledání prvopočátečních příčin potíží, ať již souvisí s bolestmi zad či nikoliv, můžeme při masáži o těchto tématech popovídat se záměrem rozklíčování potíží a případné změny postojů.

Doba trvání 60  min. … 1000 Kč

Lymfatická masáž celého těla (masér Míra/masérka Alena)

Postupně uvolníme lymfatické toky celého těla – nohy, břicho, hrudník, podpaží, ruce. Při této proceduře se neaplikuje zábal.

Doba trvání 60  min. … 1000 Kč

Těhotenská masáž pro uvolnění těla (masérka Alena)

Těhotenství je pro nastávající maminku i její okolí obdobím plným změn a to nejen po stránce tělesné, ale i duševní. Jemné harmonizující masáže od plosek nohou po šíji a hlavu umožňují celkové zklidnění. Současně se prostřednictvím cílených tahů přispívá ke zmírnění potíží, které se v tomto období zcela přirozeně objevují.

Doba trvání 60 min. …… 850 Kč

Masáž po porodu s mobilizačními technikami – pokud jsou potřeba (masérka Alena)

Tyto masáže navazují na harmonizující masáže v těhotenství. V období po porodu potřebuje žena jemnou péči pro dodání energie a navození psychické rovnováhy s ohledem na nedávný porod.

Doba trvání 60 min. …… 1000 Kč