Masáže

 

Ceny platné od 1. 7. 2021

Energetická masáž (masér Míra)

Jedná se o masáž v harmonii doteků, hudby a vykuřovadel s cílem být nápomocný klientovi, aby dospěl k naprostému uvolnění a otevření se ,,sama sobě“. Masáž pomáhá k vynesení skrytých témat do vědomí a nepotřebného s tímto spojeným. Průběh masáže je individuální, někdo vnímá více fyzické projevy změny energií – zklidnění, uvolnění, vibraci těla… Vynořit se ale může také nějaký obraz, který souvisí s řešeným tématem. Klienti tuto masáž pojmenovali „čáry máry“.
Pro klienty, kteří nemají rádi fyzický kontakt (masáž), lze zvolit pouze energetickou formu, kdy klient zůstává oblečený a ruce se pohybují nad klientem nebo jen zlehka se dotýkají.

Variantu si prosím zvolte při objednání.
Časově je lepší 90 min., ne vždy se dá procedura za 60 min. stihnout.

Doba trvání 60 min. …. 1500 Kč
90 min. …. 2000 Kč

Relaxační masáž (masér Míra)

Jde o masáž se záměrem uvést tělo a mysl klienta do pohody a uvolnění.
Harmonie doteků, vůně a oleje dokáže mysl přimět, aby vnímala „tady a teď“ a tím uvolnila každičkou buňku v těle od napětí a stresu současného života. Jemnohmotné vibrace se v průběhu  masáže podpoří pomocí vibrací tibetské mísy, která se položí na tělo tak, aby vibrace šly do „morku kostí“ a tím se prohloubí prožitek. Pokud je třeba, tak i zde používám působení energie pocitu bezpečí a nic nežádoucího Světla Lásky.

Doba trvání 60 min. …. 1500 Kč
90 min. …. 2000 Kč

Kraniosakrální masáž (masér Míra)

O kraniu už mnoho lidí slyšelo a tak není třeba představovat historii.
Já třeba kranio vysvětluji tak, jak to vnímám já. Vše v našem těle je obaleno blánou (pro představu – jistě každý viděl hovězí maso a na tom je taková blána). Tak ta je záměrem našim. Ano, každý ji má. Nic není náhoda a nic v našem těle není jen tak. A tak i toto mne zaujalo, jak být vícero nápomocný klientům. Rytmus těchto blan dokáže uvolnit tělesnou schránku a dát ji do harmonie. A tím zahajuje se proces sebeuzdravování. Jsem zastánce toho, že tato síla má vlastní inteligenci.
Ošetření se provádí na masážním lůžku (lehátko). Klient zůstává oblečený. Sám do systému klienta nic neukládám a na žádné části nepůsobím. Jsem pouze přítomný a jen zlehka na části těla přikládám ruce nebo jen prsty tak, abych se spojil s rytmem v těle klienta.

Doba trvání 90 min. …. 2000 Kč

Hodinová masáž pro ženy (masérka Alena)

Jemné mobilizační techniky propojené s částečným uvolněním lymfatických toků a příjemnou masáží na závěr. Pokud jste nakloněni hledání prvopočátečních příčin potíží, ať již souvisí s bolestmi zad či nikoliv, můžeme při masáži o těchto tématech popovídat se záměrem rozklíčování potíží a případné změny postojů.

Doba trvání 60  min. … 1000 Kč

Lymfatická masáž celého těla (masér Míra/masérka Alena)

Postupně uvolníme lymfatické toky celého těla – nohy, břicho, hrudník, podpaží, ruce. Při této proceduře se neaplikuje zábal.

Doba trvání 60  min. … 1000 Kč

Těhotenská masáž pro uvolnění těla (masérka Alena)

Těhotenství je pro nastávající maminku i její okolí obdobím plným změn a to nejen po stránce tělesné, ale i duševní. Jemné harmonizující masáže od plosek nohou po šíji a hlavu umožňují celkové zklidnění. Současně se prostřednictvím cílených tahů přispívá ke zmírnění potíží, které se v tomto období zcela přirozeně objevují.

Doba trvání 60 min. ……1000 Kč

Masáž po porodu s mobilizačními technikami – pokud jsou potřeba (masérka Alena)

Tyto masáže navazují na harmonizující masáže v těhotenství. V období po porodu potřebuje žena jemnou péči pro dodání energie a navození psychické rovnováhy s ohledem na nedávný porod.

Doba trvání 60 min. …… 1000 Kč