Masáže

 

Masáže – masérka Alena

Objednávky na telefonním čísle: 731 428 129

Hodinová  masáž pro ženy Těhotenská masáž Masáž po porodu Lymfatická  masáž celého těla

 

Hodinová masáž pro ženy

Jemné tlakové techniky propojené s částečným uvolněním lymfatických toků a příjemnou masáží na závěr. Pokud jste nakloněni hledání prvopočátečních příčin potíží, ať již souvisí s bolestmi zad či nikoliv, můžeme při masáži o těchto tématech popovídat se záměrem rozklíčování potíží a případné změny postojů.

Doba trvání 60  min. … 1100 Kč

 

Lymfatická masáž celého těla

Postupně uvolníme lymfatické toky celého těla – nohy, břicho, hrudník, podpaží, ruce.
(Uvolněním lymfatických toků v dutině břišní zmírňujeme obtíže týkající se jater, slinivky břišní, žaludku, sleziny, tenkého a tlustého střeva. Velmi vhodné je uvolnit lymfatické toky po operacich slepého střeva, žlučníku, císařských řezech, gynekologických operacích a podobně.)

Jedná se o detoxikační proceduru, není vhodné ji absolvovat v průběhu silné menstruace.

Doba trvání 60  min. … 1100 Kč

Těhotenská masáž pro uvolnění těla

Těhotenství je pro nastávající maminku i její okolí obdobím plným změn a to nejen po stránce tělesné, ale i duševní. Jemné harmonizující masáže od plosek nohou po šíji a hlavu umožňují celkové zklidnění a maximální naladění na miminko. Současně se prostřednictvím cílených tahů a aromaterapie přispívá ke zmírnění potíží, které se v tomto období zcela přirozeně objevují.
Poloha je volena individuálně – v polosedě, leže na zádech, na boku.

Doba trvání 60 min. …… 1100 Kč

Masáž po porodu

Tyto masáže navazují na harmonizující masáže v těhotenství. V období po porodu potřebuje žena jemnou péči pro dodání energie a navození psychické rovnováhy s ohledem na nedávný porod.

Doba trvání 60 min. …… 1100 Kč

Psychosomatická setkání s masáží – pro vnitřní klid a návrat ke zdraví

Každý tělesný i duševní problém má svoji příčinu, která lze dohledat. Setkání mohou mít různou podobu v souvislosti s postojem člověka. U lidí, kteří fungují více rozumově,  je zpravidla  první  setkání ve formě mapování problému na logické úrovni, nicméně podstatou práce je zklidnění, hledání a přehodnocování postojů, které brání spokojenému životu. Současně probíhá i jemná relaxační masáž.

Nejedná se o změnu stavu vědomí.

Doba trvání  60 min. … 1100 Kč